Strona głównaGryAktualnościIslands of Nyne: Battle Royale od dziś dostępne za darmo

Islands of Nyne: Battle Royale od dziś dostępne za darmo

Twórcy Islands of Nyne: Battle Royale zdecydowali zakończyć pracę nad tytułem. W związku z tym od teraz gra przechodzi w system free to play i jest dostępna dla każdego gracza za darmo. Ten futurystyczny Battle Royale pojawił się na Steam w lipcu tego roku w ramach wczesnego dostępu.

Tytuł nie zdobył jednak popularności, na jaką liczył zespół Define Human Studios, podjęto, więc decyzję o zakończeniu dalszych prac. W Islands of Nyne: Battle Royale walczymy na ogromnych arenach, które zostały zbudowane przez kosmitów. Tak jak w każdym tytule Battle Roayle najważniejsze jest zdobycie broni i wyposażenia oraz wyeliminowanie wszystkich przeciwników zanim wykończy nas kurczące się pole plazmy. Do walki możemy stanąć w pojedynkę lub połączyć się w grupy dwu- i czteroosobowe.

Zobacz także: PUBG Mobile ma więcej użytkowników niż Fortnite na wszystkich platformach

W zawiązku z zakończeniem prac, na stronie gry na Steam możemy przeczytać:

Cztery lata temu Jake i ja pożegnaliśmy się z wygodnymi etatami 9-5, zgromadziliśmy nasze oszczędności i wyruszyliśmy w niezwykłą podróż, żadne z nas nie mogło sobie wyobrazić jak ambitne przedsięwzięcie to będzie. Nie tylko udało nam się w pełni zrealizować nasze marzenie o stworzeniu gry, w którą chcieliśmy grać, ale mieliśmy dość szczęścia, aby ujrzeć rozwój wielu utalentowanych osób – co nie byłoby możliwe bez pasji i wsparcia wielu inspirujących nas fanów. Niestety, każda przygoda musi się kiedyś skończyć, a dla nas ten czas naszedł nieco za wcześnie niż byśmy tego chcieli. Nie możemy już pozwalać sobie na dalsze finansowanie prac nad grą, mimo naszych wysiłków by zmienić sytuację na lepsze przez wydanie ostatniej aktualizację i obniżenie ceny.

Wydamy jeszcze jedną aktualizację, która będzie zawierała ekran z listą osób, które przyczyniły się do powstania gry oraz wsparli nasz projekt. Badamy również rozwiązania serwerowe, które umożliwią graczom organizowanie niestandardowych meczów bez naszej ingerencji. Chcielibyśmy, aby Islands of Nyne działało nadal bez względu na brak aktualizacji, prosimy o cierpliwość.

Tym samym Islands of Nyne: Battle Royale przeszło na model free to play. Serwery gry mają działać nadal. Gracze, którzy zakupili grę lub skórki po 29 listopada otrzymają zwrot pieniędzy. Jeżeli chcecie zagrać w Islands of Nyne: Battle Royale wystarczy kliknąć TUTAJ.

Ekipie deweloperskiej życzymy wszystkiego dobrego i powodzenia w kolejnych projektach biznesowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię