Strona głównaGryAktualnościIt's Winter - symulator nudnego rosyjskiego życia jakiego jeszcze nie było

It’s Winter – symulator nudnego rosyjskiego życia jakiego jeszcze nie było

Rynek symulatorów rządzi się swoimi prawami. Nie ma w nim gry, która mogłaby być dziwna. Dlatego też po symulatorze kromki chleba przyszedł czas na symulator rosyjskiego życia. Bardzo nudnego rosyjskiego życia.

Do gry It’s winter należy podchodzić z pewnym dystansem. To część projektu autorstwa rosyjskiego poety Ilyi Mazo, która obejmuje również książkę, film krótkometrażowy oraz album ze zdjęciami.

Twórcy tytułu sprawiają wrażenie, jakby nie do końca chcieli go zareklamować. W opisie gry czytamy, że jest to produkcja niezależna, trochę sandboxowa, która w smutnych trzech wymiarach pokazuje równie smutne życie w Rosji.

Rosyjskie życie nie jest usłane różami. Smażymy jajecznicę, wynosimy śmieci, bierzemy leki, kąpiemy się… Jeśli spodziewacie się imprez przy dźwiękach hard bassu i drift Golfem po zaśnieżonym mieście to pomyliliście adresy.

I choć gracze wiedzą czego mogą się spodziewać, a raczej czego mogą się nie spodziewać – braku rozrywki, to It’s winter zbiera pozytywne oceny na Steamie. I przy tym nie jest droga. Kosztuje 35,99 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię