Strona głównaGryJak będzie wyglądała gra GTA 6? Właściciel Rockstara komentuje!

Jak będzie wyglądała gra GTA 6? Właściciel Rockstara komentuje!

Strauss Zelnick – właściciel studia Rockstar wypowiedział się ostatnio na temat prac jego zespołu nad nową edycją Grandt Thef Auto, czyli GTA 6!

Studio Rockstar już w ubiegłym roku potwierdziło, że trwają aktywne prace nad Grandt Theft Auto 6. Niestety od tego czasu nie otrzymaliśmy nawet małej wzmianki o tym, na jakim etapie są one, a co więcej do sieci nie wyciekł żaden element gameplay’u z gry.

W ostatnich dniach rąbek tajemnicy jeżeli chodzi o GTA 6 uchylił właściciel Rockstara – Strauss Zelnick. W jednym z podcastów Zelnick zdradził, że jego zespół aktywnie pracuje nad nową odsłoną gry Grandt Theft Auto. Co więcej robi wszystko, aby fani nie byli rozczarowani po premierze gry.

– GTA 6 musi mieć to, czego nie miała jeszcze żadna gra, ale jednocześnie musi odwoływać się do poprzednich odsłon Grandt Thef Auto. To niewątpliwie trudne, lecz wszyscy dążymy do perfekcji, chcemy ukazać w GTA 6 elementy, o których inni deweloperzy nawet by nie pomyśleli – mówił Strauss Zelnick.

Według podejrzeń premiera GTA 6 może nastąpić na przełomie 2024, a 2025 roku. Wynika to z raportu finansowego opublikowanego przez Take-Two, który przewiduje znaczący wzrost przychodów firmy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię