Strona głównaPoradnikiGryJak zdobyć klucz do zamkniętej bety Lost Ark?

Jak zdobyć klucz do zamkniętej bety Lost Ark?

4 listopada ruszyła zamknięta beta Lost Ark, która potrwa przez równo tydzień. Oto, jak za darmo przetestować nowe, koreańskie MMORPG.

Oficjalna premiera Lost Ark ma nastąpić 31 marca. Do tego czasu zostało jeszcze jednak kilka ładnych miesięcy, które twórcy chcą wykorzystać na testy swojej produkcji. Jeden z nich rozpoczął się wczoraj i pozwala zapoznać się graczom z solidnym fragmentem pełnej gry.

Zobacz: Square Enix przyznaje, że Marvel’s Avengers nie spełniło ich oczekiwań

Najprostszym sposobem na zyskanie dostępu do bety jest wejście na oficjalną stronę gry i kupienie któregoś z Founder Packów. Dostępne są cztery różne wersje, każda z nich odblokowuje coraz to więcej przedmiotów w grze, ale rośnie też ich cena. Najważniejsze rzeczy, czyli klucz do zamkniętej bety oraz 3-dniowy wczesny dostęp do pełnej gry, są częścią pierwszego zestawu za 15 dolarów. Można go kupić na Amazonie oraz Steamie i zaraz po zatwierdzeniu płatności możecie zacząć pobierać trwającą właśnie betę.

Lost Ark Twitch
Kategoria Lost Ark na Twitchu

Rozwiązaniem darmowym są Twitch dropy, które rozpoczęły się razem z beta testami. Wystarczy oglądać streama zaledwie pół godziny, żeby dostać klucz do bety. Musicie udać się na stronę kategorii Lost Ark i będąc zalogowanym swoim kontem Twitch oglądać 30 minut któregoś ze streamów z tagiem „Drops Enabled”.

Lost Ark Twitch 2
Drop gotowy do odbioru

Kiedy będzie przysługiwał Wam klucz do bety, dostaniecie powiadomienie w prawym górnym rogu Twitcha. Wystarczy wejść wtedy w swoje inventory i odebrać drop. Po kliknięciu przycisku „Claim Now” pozostaje jeszcze połączenie kont Twitch i Lost Ark. W tym celu trzeba wejść na stronę gry, zalogować się kontem Twitch i wyrazić chęć wzięcia udziału w becie. Klucz do Steama będzie czekał na waszej skrzynce mailowej powiązanej z kontem Twitch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię