Strona głównaGryAktualnościJedi: Fallen Order - bonusy za preorder dostępne dla wszystkich graczy

Jedi: Fallen Order – bonusy za preorder dostępne dla wszystkich graczy

Przyszedł czas, żeby upiększyć swojego Jedi. 

Jedi: Fallen Order to tytuł przez większość społeczności uznawany za jedną z najlepszych gier zeszłego roku. Gra regularnie pojawiała się w świątecznych zestawieniach sprzedaży, zadowoliła zarówno casualowych graczy, jak i tych szukających większego wyzwania, a teraz dostarcza kolejnych atrakcji.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – recenzja gry

EA postanowiło zrobić mały prezent osobom, które będą kupować dopiero ich ostatni hit i rozpoczynać swoją przygodę z podbojem galaktyki. Mogą to zrobić w nieco bardziej imponującym stylu niż poprzednicy. Do podstawowej wersji gry trafiły wszystkie bonusy wcześniej dostępne wyłącznie za preorder.

Chociaż nie jest oczywiście to jeden z tych przypadków, który z preorderem rozdaje bonusy do doświadczenia czy zadawanych obrażeń, wciąż znajduje się tam kilka przyjemnych, kosmetycznych dodatków. Główną gwiazdą bonusów jest oczywiście skin do BD-1. A raczej „Bee-D-1”, jak postanowili nazwać twórcy przemalowanego na żółto droida.

Ponadto wśród dodatków znajdziecie również kilka skórek do miecza świetlnego oraz jedną do postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię