Strona głównaEsportJedyna w swoim rodzaju kolejka Polskiej Ligi Esportowej już w ten weekend

Jedyna w swoim rodzaju kolejka Polskiej Ligi Esportowej już w ten weekend

Przez cały trwający weekend oczy fanów gier z całej Polski zwrócone są w kierunku targów Good Game – Warszawskie Targi Gier. Oprócz naszego stoiska jednym z najbardziej interesujących wydarzeń tam się odbywających będzie pierwsza kolejka Polskiej Ligi Esportowej rozgrywana na żywo.

W sobotę, 21 kwietnia rozegrane zostaną spotkania 1. kolejki w League of Legends, natomiast niedziela będzie należała do Counter-Strike: Global Offensive. W przypadku CS:GO będzie to już 3. runda tego sezonu zmagań.

Jeśli chodzi o plan rozgrywek to sobotnie mecze wystartują o godzinie 10:00 meczem Team Ascent vs. Fake Team, natomiast ostatnie spotkanie według planu ma odbyć się o godzinie 17:30. Niedzielne spotkania w CS:GO rozpoczną się o tej samej porze co w sobotę, ale zakończą później, bo około 19:00, meczem Adwokacik kontra Izako Boars. Nie zabraknie także hitów tej kolejki czyli pojedynków AGO Esports z PRIDE oraz Team Kinguin z PRIDE.

Rozgrywana na żywo kolejka zmagań PLE to nie tylko okazja by spotkać ulubionych polskich esportowców, ale także streamerów, influencerów i komentatorów. Na targach pojawią się między innymi: Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja, Paweł „saju” Pawelczak, Olek „vuzzey” Kłos, Norbert „Dis” Gierczak oraz Łukasz „Leo” Mirek.

Pełny harmonogram rozgrywek podczas Good Game:

Sobota, 21 kwietnia (League of Legends):

1) 10.00 Team Ascent – Fake Team
2) Egamink E-sport – Młodzi Esports
3) Pompa Team – Trójca Święta -1
4) ProXima Gaming – Egamink E-sport

Niedziela, 22 kwietnia (Counter-Strike: Global Offensive):

1) 10.00 Codewise Unicorns – SEAL Esports
2) Team Kinguin – PRIDE
3) AGO Esports – PRIDE
4) x-kom team – Pompa Team
5) adwokacik – Izako Boars

Źródło: PLE

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię