Strona głównaGryAktualnościJest odpowiedź NVIDII dotycząca wycieku listy gier z usługi GeForceNOW

Jest odpowiedź NVIDII dotycząca wycieku listy gier z usługi GeForceNOW

Wczoraj miał miejsce wyciek listy nieopublikowanych gier w usłudze GeForceNOW, ku zaskoczeniu wielu graczy, na liście tej znalazło się wiele tytułów, które wcześniej były tytułami wyłącznymi dla konsoli Playstation.

Nvidia w tempie wręcz natychmiastowym, wydała oświadczenie, odnośnie do opublikowanej listy gier. Brzmi ono następująco.

Nvidia jest świadoma opublikowania listy gier, które mogą, ale nie muszą pojawić się w usłudze GeForceNOW. Co więcej, tytuły gier występujące na liście nie są ostatecznymi tytułami gier, tylko odnośnikami dla pracowników NVIDII, by łatwiej im było poruszać się w trakcie pracy. Dodatkowo tytuły znajdujące się na tej liście nie są ich zapowiedzią.

NVIDIA podjęła natychmiastowe środki i lista gier jest już utajniona, dodatkowo w tym wycieku nie doszło do udostępnienia żadnych danych osobowych, ani buildów gier.

Tego typu odpowiedzi mogliśmy się spodziewać ze strony NVIDII, co więcej, faktycznie możliwe jest, że tytuły, które pojawiły się na tej liście, w szczególności ekskluzywne tytuły z Playstation, mogą pozostać w fazie testów, ale gracze pecetowi byliby miło zaskoczeni, gdyby gry te zawitały na ich sprzęty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię