Strona głównaGryAktualnościJeszcze w tym roku zagramy w Evil Dead?

Jeszcze w tym roku zagramy w Evil Dead?

Według informacji przekazanych przez Bruce’a Campbella nowa gra Evil Dead pojawi się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo jednak, czy to prawda, czy aktor znowu robi sobie śmieszki.

Według gwiazdy serii filmów oraz serialu Evil Dead, Bruce’a Campbella jeszcze w tym roku na nasze komputery trafi kolejna gra spod znaku Evil Dead. Z jednej strony informacja wydaje się dość mocno naciągana. Z drugiej, podczas E3 kilka razy zostaliśmy już zaskoczeni, więc niewykluczone, że i to okaże się prawdą.

Zobacz: Bohater filmów i serialu Evil Dead gościnną postacią w Mortal Kombat 11? Aktor odpowiada…

Informacje na temat kolejnej gry pochodzą z materiału Jim and Sam Show, w którym Campbell dyskutował o swoim rzekomym udziale w Mortal Kombat 11. Chociaż ostatecznie przyznał, że rola będzie epizodyczna (zamiast grywalnego wojownika), a całość ma tylko charakter maketingowy, aby nakręcić hype na grę Evil Dead.

Według aktora nagrywa on właśnie wszystkie linie głosowe dla swojej postaci, a ekipa odmawia kompromisów. Zapytany kiedy fani mogą się spodziewać gry Bruce mówi, ze ma nadzeije, że nastąpi to w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, jeszcze przed rokiem 2020. Jak mówi gra została już opóźniona jednak nie wie czy z powodu problemów technicznych, czy dlatego, ze zespół deweloperski chce ją ulepszyć przed oficjalnym ogłoszeniem.

Zobacz: Netflix pracuje nad serialem Resident Evil

Nie byłby to pierwszy raz kiedy słyszymy o nowej grze Evil Dead. Na początku tego roku krążyły już plotki w temacie.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię