Strona głównaWiadomościJonsbo CR-601 RGB ochłodzi zapał najcieplejszych procesorów

Jonsbo CR-601 RGB ochłodzi zapał najcieplejszych procesorów

CPU ciężko pracuje na nasze zadowolenie z grania. Dlatego warto odpłacić mu się dobrym chłodzeniem, które pocieszy w najtrudniejszych chwilach i rozświetli drogę ku przełamywaniu barier bazowego taktowania.

Każda, choćby najprostsza rozgrywka, budzi skrajne emocje zarówno w graczach, jak i w podzespołach komputera. W przypadku pracującego pod dyktando CPU, temperaturowy nastrój ma wyraźny wpływ na jego długą żywotność. Wobec tego montaż wydajnego układu chłodzenia jest obowiązkiem wszystkich graczy. 

A co jeśli zależy nam czymś więcej, niż tylko niskich temperaturach? Do którego katalogu spojrzeć, gdy chcemy podnieść jakość doznań w grze i poza wirtualną rozrywką? Firma Jonsbo przychodzi z pomocą, oferując najnowszy model CR-601 współgrający z technologią podświetlenia RGB.

Podstawą chłodzenia jest aluminiowe żebrowanie, które łączy się z 4 miedzianymi rurkami odprowadzającymi ciepło z procesora. Kontrukcja wzbogacona jest o 12-centymetrowy wentylator obracający śmigłem z prędkością 800-1500 RPM. Co równie istotne, w momencie dużego obciążenia potrafi wykazać się cichym działaniem wydzielając maksymalnie do 31 dBA hałasu.

Producent nie pochwalił się jeszcze ceną urządzenia, ale wiemy już, że będzie współpracować z praktycznie każdym socketem płyty. CR-601 RGB będzie można zamontować na podstawkach przeznaczonych dla AMD (AM4, AM3(+) FM2(+) oraz Intel (LGA115x, LGA775)

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię