Strona głównaGryAktualnościJupiter Hell: duchowy następca Dooma dostał datę premiery

Jupiter Hell: duchowy następca Dooma dostał datę premiery

Jupiter Hell, nazywany duchowym następcą Dooma, od 1,5 roku jest w Early Access. Wiemy już jednak kiedy gra zostanie wydana jako pełnoprawna produkcja.

Shotguny, kosmiczne demony – brzmi prawie jak Doom. Od kultowego tytułu id Software Jupiter Hell odróżnia to, że nowa gra nie jest FPSem, a roguelike’iem. Właśnie oficjalnie ogłoszono, że tytuł ten będzie miał swoją oficjalną premierę w sierpniu tego roku, ale autorzy już mają plany na aktualizacje z kolejną zawartością. Aktualizacja trafi do gry właściwie już teraz.

Jupiter Hell

W momencie premiery Jupiter Hell w Early Access, tej zawartości w grze było bardzo niewiele, ale to właśnie nad tym autorzy z ChaosForge pracowali przez cały ten czas. Dlatego gra zyskała nowe umiejętności bohaterów, bronie, rodzaje poziomów itp. Na tym jednak nie koniec – najnowszy update dodaje kolejną porcję zdolności i leveli. 

Zobacz: Doom Eternal – twórca gry ujawnia pomysł na żeńską postać Doom Slayera

Premiera gry została zaplanowana na 5 sierpnia. Grę można znaleźć na Steam, gdzie można ją kupić w obniżonej o 20% cenie. Promocja potrwa do 1 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię