Strona głównaGryAktualnościJutro rusza otwarta alpha Call of Duty: Black Ops Cold War

Jutro rusza otwarta alpha Call of Duty: Black Ops Cold War

Sony ma dla fanów Call of Duty drobną niespodziankę. W ten weekend będziemy mogli przedpremierowo pograć w Black Ops Cold War.

O planach otwartych beta testów Call of Duty: Black Ops Cold War słyszeliśmy już ponad tydzień temu. Nikt jednak nie spodziewał się, że podczas wczorajszego pokazu PlayStation 5 zapowiedziana zostanie kolejna okazja, żeby przetestować nadchodzący shooter Activision.

Zobacz: Ruszyły prerodery PlayStation 5!

Już jutro o 17:00 rozpocznie się tym samym otwarta alpha nowego CoD-a. Na swojej stronie Treyarch zaznaczył, że jest to wczesny build gry i będzie zawierał nieco placeholderów. Wciąż dostaniemy jednak dosyć solidny fragment ich produktu, który światło dzienne ujrzeć ma 13 listopada.

W ramach alphy zyskamy dostęp do pięciu różnych map i trybów. Początkowo dostępne będą tylko cztery tryby, hardpoint pojawi się w playliście dopiero w sobotę. Dostaniemy również po trzy bronie z gatunku karabinów i pistoletów maszynowych oraz kilka innych rodzajów do przetestowania.

Alpha jest ekskluzywna dla użytkowników PlayStation 4 i już teraz można pobrać ją z PS Store. Wymagane jest 21 GB wolnego miejsca na dysku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię