Strona głównaGryJuż 8 sierpnia sprawdzimy nowości w Pro Evolution Soccer 2019

Już 8 sierpnia sprawdzimy nowości w Pro Evolution Soccer 2019

Na rynku gier piłkarskich rywalizacja od lat toczy się między dwoma zawodnikami – FIFA od EA Sports oraz Pro Evolution Soccer od Konami. Już w sierpniu będziemy mogli zobaczyć jak wypada tegoroczna odsłona drugiego spośród wymienionych tytułów.

8 sierpnia pojawi się bowiem wersja demonstracyjna PES 2019. Niedługo potem, bo 30 sierpnia pojawi się wersja pełnaDemo pozwoli nam na rozegranie meczu towarzyskiego, szybkiego starcia online oraz spotkania online w trybie kooperacji. Grać będziemy mogli na dwóch arenach – Camp Nou oraz Veltins Arena, a do wyboru będzie aż 10 zespołów, wśród których znajdą się: Argentyna, AS Monaco, FC Barcelona, Francja, Inter Medional, Liverpool i Schalke 04.

Czym edycja 2019 różni się od poprzedniczek? Jak twierdzą producenci, są to m.in. nowe funkcje i ulepszenia, takie jak widoczne zmęczenie, które przełoży się na zachowanie i sposób gry, nowa mechanika oddawania strzałów, poprawiona fizyka piłki, efekty wizualne oraz oprawa w 4K, dostępna na wszystkich platformach. Dopracowano również tryb myClub, który teraz zawiera karty z piłkarzami.

A tak prezentuje się trailer nadchodzącego dema:

[you tube=CejF34Awl-M]

Źródło: Konami

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię