Strona głównaGryAktualnościKampania Halo Infinite nie pozwala powtarzać misji

Kampania Halo Infinite nie pozwala powtarzać misji

Pojawiły się pierwsze recenzje kampanii Halo Infinite. Wśród pozytywnych opinii znajduje się krytyka niektórych rozwiązań.

Do tej pory Halo Infinite było dostępne wyłącznie w formie multiplayera. Oficjalna premiera gry nastąpi dopiero jutro. Wtedy będziemy mogli położyć swoje ręce na kampanii, a tryb online przejdzie z etapu bety do pełnej wersji.

Zobacz: W Sea of Thieves rozpoczął się piąty sezon

Wśród krążących już po internecie opinii o nadchodzącej kampanii powtarza się jedno, dziwne rozwiązanie. 343 nie dodało do gry możliwości powtarzania misji. Po przejściu całości pojawia się opcja eksploracji otwartego świata. Możemy wtedy zdobyć jakieś znajdźki lub odblokować audio logi.

Nie ma jednak opcji wybrania którejś z ukończonych wcześniej misji i powtórzenia jej na wyższym poziomie. Niektórzy zrobiliby to nawet dla czystej rozrywki, nie achievementów czy rzucenia sobie dodatkowego wyzwania. Halo na razie nie przewiduje niestety takiej możliwości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię