Strona głównaGryAktualnościKerbal Space Program jeszcze w tym roku trafi na next-geny

Kerbal Space Program jeszcze w tym roku trafi na next-geny

Twórcy Kerbal Space Program, firma Private Division, ogłosili, że gra w wersji Enhanced Edition trafi na PS5 i Xboxa Series X/S jeszcze w tym roku.

Kerbal Space Program, symulator konstruowania pojazdów kosmicznych, wiele razy stawał się już wiralem. Gra obchodzi 10 urodziny i z tej okazji autorzy zapowiedzieli aktualizację dla next-genów, która ma trafić do gry tej jesieni.

Na konsole KSP zawitało w 2018 roku, a aktualizacja ma przynieść też wsparcie dla klawiatury i myszy, poprawioną rozdzielczość, klatkaż, zaawansowane shadery, lepsze tekstury oraz ogólne poprawki wydajności.

Nowa wersja gry ma działać w 1440p na next-genach, z wyjątkiem Xboxa Series S, który dostanie rozdzielczość 1080p. Aktualizacja jest darmowa, natomiast kompletnie nowi gracze za zakup wersji Enhanced Edition zapłacą 39,99 dolarów.

Zobacz: Premiery wszystkich gier potwierdzonych na 2021 rok

To nie koniec nowości w Kerbal Space Program. Pojawi się też patch na PC do wersji 1.12, który ma zawierać nowe narzędzie do tworzenia manewrów, nowy skafander, panele słoneczne, wyrzutnia fajerwerków, alarm, który pozwoli graczom łatwiej pilnować ważnych momentów lotu oraz nowe easter eggi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię