Strona głównaEsportKFC zaprasza do polowania na kody zniżkowe w CS:GO

KFC zaprasza do polowania na kody zniżkowe w CS:GO

Polscy fani CS:GO już raz mieli okazję skorzystać z puli kodów rabatowych przy okazji FACEIT Majora w Londynie, którego polską transmisję sponsorowała między innymi ta popularna sieć fast foodów. Teraz – grając w CS-a – możecie zgarnąć rabaty po raz kolejny.

Tym razem polowanie na kody nie odbywa się na Twitchu, a bezpośrednio w grze. Przygotowana została specjalna pula prywatnych serwerów, na których w różnych punktach map poukrywano wspomniane kody. Mają one postać grafik, a żeby je odnaleźć należy grać na mapach: Cache, Mirage i Dust2. Akcja trwa do północy z niedzieli na poniedziałek.

Jak wspomniałem, to nie pierwsza akcja KFC związana z esportem. Oprócz współudziału przy transmisji Majora firma zdecydowała się chociażby na powołanie własnej formacji esportowej. Jeszcze nie wiadomo w jakich dyscyplinach będą rywalizować, ale można przypuszczać, że w pierwszej kolejności będzie to jedna z popularnych gier battle royale – być może Fortnite, który pojawia się w zwiastunie nowej drużyny na jej oficjalnym koncie na Twitterze:

Listę serwerów znajdziecie tutaj. To kto planuje upolować kodzik?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię