Strona głównaEsportKibicuj ulubionym polskim drużynom CS:GO na Stadionie Narodowym

Kibicuj ulubionym polskim drużynom CS:GO na Stadionie Narodowym

Wiele ciekawych obiektów w Polsce było już gospodarzami turniejów esportowych, ale jak dotąd chyba żadne wydarzenie tego typu nie zawitało na Stadion Narodowy w Warszawie. Aż do teraz.

19 i 20 maja na Stadionie Narodowym odbędzie się wydarzenie Meet Point. Co prawda jego głównym punktem będzie spotkanie popularnych jutuberów z fanami, ale organizatorzy przygotowali również coś dla fanów esportu. Najpopularniejsze polskie zespoły CS:GO mają powalczyć na “wielkiej scenie w centrum stadionu”, jak głosi informacja na oficjalnej stronie wydarzenia na facebooku. Jak do tej pory zaproszone do udziału w turnieju zostały:

  • Izako Boars
  • x-kom
  • Kinguin
  • PRIDE
  • PACT
  • Codewise Unicorns

Co ważne, zespoły zrezygnowały z walki o nagrody pieniężne, ponieważ turniej będzie miał charakter charytatywny. Pieniądze z turnieju, jak również wszelkie wpłaty od fanów, jakie będa miały miejsce w trakcie streama ze Stadionu Narodowego, zostaną przeznaczone na “szczytny cel”, którego szczegóły jeszcze nie są znane.

Bilety jednorazowego wstępu, obejmujące jeden dzień wydarzenia kosztują 15 zł i kupić je można na oficjalnej stronie Meet Point oraz na stronie bileterii Eventim. Wybierzecie się?

Źródło: Meet Point

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię