Strona głównaGryKickstarterowa zbiórka na Xenonauts 2 zakończona sukcesem

Kickstarterowa zbiórka na Xenonauts 2 zakończona sukcesem

Prace nad Xenonauts 2 trwają już od jakiegoś czasu, ale Goldhawk Interactive postanowili poprosić fanów o wsparcie za pośrednictwem Kickstartera. Zebrana kwota prawie czterokrotnie przewyższyła zakładany cel.

Studio Goldhawk Interactive postawiło sobie za cel zgromadzenie 50 000 funtów na Kickstarterze. Zebrane środki mają zostać przeznaczone na dokończenie prac oraz doszlifowanie gry. W piątek zbiórka została zakończona kwotą 191 107 funtów.

Zbiórka pozwoli deweloperowi na wdrożenie do gry pięciu funkcji m.in. broni modułowej, platformy uzbrojenia MARS i wsparcie dla modów.

Xenonauts można traktować, jako alternatywną wersję X-Com, XCOM: Enemy Unknown i XCOM 2. Podobnie jak w klasycznych grach lat 90 tak i w Xenonauts  budowaliśmy bazy wojskowe na całym świecie i przeprowadzaliśmy działania taktyczne w rzucie izometrycznym. W drugiej części gry rozbudowana zostanie strona taktyczna i strategiczna. Teraz będziemy mogli w sposób bardzo szczegółowy kontrolować swoje wojska dodatkowo zarządzać pracą zarówno żołnierzy piechoty jak i dowództwa.

Premiera Xenonauts 2 została zaplanowana na 1 listopada.

A jeżeli chcecie posmakować tego co nasz czeka, to bezpłatne demo możecie pobrać TUTAJ.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię