Strona głównaGryAktualnościKiedy premiera Warhammer 40K: Battlesector?

Kiedy premiera Warhammer 40K: Battlesector?

Kolejna odsłony kosmicznej strategii Warhammer 40 000 trafi do graczy jeszcze w tym roku. Za produkcję Battlesector odpowiedzialni są twórcy Battlestar Galactica Deadlock.

Już w maju do graczy trafi kolejna gra osadzona w uniwersum Warhammer 40K. Dzisiaj pojawiła się informacja, że Black Lab Games, twórca Battlestar Galactica Deadlock pracuje nad Warhammer 40 000: Battlesector. Będzie to strategia turowa, w której pomożemy sierżantowi Carleonowi i jego sojusznikom oczyścić plagę Tyranidów na Ball Secundus po zniszczeniu Baala.

Battlesector udostępni kampanię dla jednego gracza złożoną z 20 misji szczegółowo opisując działania Blood Angels. Głównym celem będzie oczywiście zabicie wroga, a przy okazji będziemy mogli zdobyć trochę nagród i zasobów.

Zobacz: Steam z nowym rekordem aktywnych użytkowników

Tradycyjnie dowodzone przez nas jednostki będą dysponowały specjalnymi zdolnościami oraz różnorodnymi statystykami, które nadadzą im konkretne umiejętności oraz słabości. Jednostki, którym uda się przeżyć misję, będą awansować na kolejne poziomy i walczyć dalej u naszego boku.

Niestety sam zwiastun nie mówi za wiele jak ostatecznie będzie się grać. Na szczęście jeszcze dzisiaj Slitherine planuje transmisję na żywo podczas, której zaprezentuje grę. Transmisja obędzie się na Twitchu o godzinie 18:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię