Strona głównaEsportKinguin pokonuje AGO w półfinale DH Montreal. Łatwa wygrana TaZa i jego...

Kinguin pokonuje AGO w półfinale DH Montreal. Łatwa wygrana TaZa i jego kolegów

Półfinałowy pojedynek DreamHack Open Montreal pomiędzy Team Kinguin i AGO Esports zapowiadał się na niezwykle zacięte spotkanie. TaZ i jego koledzy nie mieli jednak większych problemów z pokonaniem polskich rywali i po 2 mapach zameldowali się w finale turnieju.

“Polskie derby”, “mecz o nr 1 w Polsce” – tak określano spotkanie Team Kinguin i AGO Esports. Można było więc oczekiwać emocji i napięcia do samego końca, a jednak… skończyło się na dwóch, dość łatwo wygranych przez Kinguin mapach. To oni wygrali pistoletówki zarówno na Dust2 jak i Train, co więcej, na pierwszej z map zawodnikom AGO udało się zgarnąć zaledwie cztery punkty – w drugiej części spotkania, gdy grali po stronie CT, okazali się całkowicie bezsilni i nie wyrwali przeciwnikom ani jednego “małego punktu”.

Nieco bardziej zbliżony był pojedynek na Trainie, którego pierwsza część zakończyła się różnicą zaledwie jednego punktu. Druga jednak znowu była całkowitą dominacją ze strony Kinguin w roli CT i ostatecznie zobaczyliśmy wynik 16:8.

W wielkim finale zawodnicy Kinguin spotkają się z kimś z pary ENCE / Imperial. Finał rozegrany zostanie ok. 23:00 polskiego czasu, a zwycięzca otrzyma 50 tysięcy dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię