Strona głównaGryAktualnościKnockout City ma już ponad dwa miliony graczy

Knockout City ma już ponad dwa miliony graczy

Weekend przyniósł fanom multiplayerów nową grę. Knockout City od Electronic Arts zaliczył bardzo udaną premierę. 

Podczas naszych przedpremierowych wrażeń z gry pisaliśmy, że dużo będzie zależeć od popularności gry na premierę. Już po pierwszych kilku dniach Knockout City jest na dobrej drodze do zbudowania aktywnej społeczności.

Zobacz: Respawn odpowiada graczom zmartwionym cenami przedmiotów w Apex Legends

Gra sukces zawdzięcza nie tylko gameplayowi i sporemu ruchowi na Twitchu, ale również darmowemu trialowi. Do 30 maja multiplayer można pobrać za darmo i sprawdzić jego pełną wersję. Dopiero w czerwcu za grę będzie trzeba zapłacić 20 dolarów.

W szybkim przekroczeniu tak wysokiej liczby graczy pomógł również crossplay i cross-progression. Gra dostępna jest na konsolach starej i nowej generacji, PC oraz Nintendo Switch.

Knockout City jest na pewno tytułem warty obserwowania przez następne miesiące. Czerwiec powinien być dosyć dużym sprawdzianem. Wtedy przekonamy się, ile graczy z tych milionów jest gotowe zaplacić za kontynuowanie swojej przygody z dodgebrawlem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię