Strona głównaGryAktualnościKolejna gra Star Wars szybciej niż się spodziewaliśmy?

Kolejna gra Star Wars szybciej niż się spodziewaliśmy?

Jakiś czas temu EA zapowiedziało, że będzie wyda trzy gry ze świata Star Wars. Wygląda na to, że na zapowiedzianego wśród nich RTS-a nie będziemy wcale czekać wyjątkowo długo.

Ostatnia gra RTS – Empire At War została wydana w 2000 roku. Gracze nigdy nie doczekali się jej kontynuacji. Możliwe jednak, że premiery nowego RTS-a lub kontynuacji EAW możemy doczekać się szybciej niż początkowo się spodziewano.

Jednak samo EA na razie nie potwierdziło tego oficjalnie. Informacje na temat wcześniejszego wydania gry pochodzą od Andy Robinsona – byłego scenarzysty Playtonic Games, który obecnie jest redaktorem naczelnym serwisu VGC. Odpisał on jednemu z użytkowników Twittera, że raczej nie będzie trzeba długo czekać na kolejną grę z uniwersum SW.

Oczywiście może to być zarówno strategia zapowiedziana prze Respawn w zeszłym roku, ale również może dotyczyć to zupełnie nowej gry, którą tworzy studio Bit Reactor.

Niestety Robinson nie powiedział nic więcej, co mogłoby naprowadzić graczy na jakiś lepszy trop. Trzymajmy się tego, że dostaniemy jakiś RTS w świecie Star Wars. Tak czy inaczej Robinson coś wie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię