Strona głównaGryAktualnościKolejna wpadka Bethesdy z kolekcjonerką Fallouta 76

Kolejna wpadka Bethesdy z kolekcjonerką Fallouta 76

Myśleliście, że kartonowa atrapa płyty z grą w edycji kolekcjonerskiej Fallouta 76 to szczyt bezczelności? No cóż, autorzy gry, która z dnia na dzień staje się coraz większym memem, biją kolejne rekordy.

Tym razem poszło o zestaw Power Armor Edition, w którym miała się między innymi znaleźć specjalna, materiałowa torba, stylizowana na wojskową. Określenie “materiałowa” jest tutaj kluczowe, bo pojawiło się we wszystkich materiałach reklamowych na temat zestawu. Jeden z graczy, który zamówił ów zestaw, wrzucił zdjęcie oryginalnego produktu jaki dostał i…

Torbę prezentowaną na zdjęciach można w pewnym sensie porównać do kanapek z McDonalda, które na zdjęciach promocyjnych prezentują się pięknie i kolorowo, a w rzeczywistości znacznie od tego idealnego wizerunku odbiegają. Tutaj jednak nie chodzi o sam wygląd, a o materiał, z którego wykonano gadżet – zamiast wytrzymałej tkaniny gracz dostał torbę wykonaną z kiepskiej jakości nylonu, który wygląda jak narzuta przeciwdeszczowa ze sklepiku „Wszystko po 3 złote”.


Trudno się dziwić jego zbulwersowaniu, wystosował więc maila do supportu Bethesdy, w zażądał wyjaśnień na temat zaistniałej sytuacji.

Odpowiedź jaką otrzymał raczej go nie ucieszyła:

– Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z torby. Torba zaprezentowana w mediach była prototypem, który okazał się zbyt kosztowny w produkcji. Nie planujemy w związku z tym żadnych dodatkowych działań.

Jaka byłaby Wasza reakcja, gdybyście znaleźli się na miejscu tego gracza?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię