Strona głównaGryKolejne plotki na temat greckiego Assassin's Creeda

Kolejne plotki na temat greckiego Assassin’s Creeda

Na amerykańskim forum 4Chan jeden z użytkowników zamieścił post, w którym przekazuje informacje na temat kolejnej części Assassin’s Creed. Według autora tekstu kolejna gra serii zatytułowana Odyssey przeniesie nas do starożytnej Grecji.

Jest to już drugie doniesienie wskazujące Grecję jako miejsce akcji kolejnej części gry. Pierwszy raz informowaliśmy o tym w marcu.

Oficjalne ogłoszenie gry ma odbyć się podczas tegorocznych targów E3. W pierwszej kolejności jednak ma zostać wspomniana w planach inwestycyjnych podczas spotkania, które ma odbyć się za dwa tygodnie. Planowana data premiery to marzec 2019. Wygląda to dość wątpliwie zwłaszcza, że niedawno miała miejsce premiera Origins oraz premiery kolejnych dodatków.

Tytuł Oddysey czyli Odyseja może być nawiązaniem do Odysei Homera, możliwe zatem, że podczas gry spotkamy Odyseusza lub postacie biorące udział w wojnie o Troję.

Tym razem samodzielnie będziemy tworzyć główną postać z naciskiem na jej customizację oraz rozwój umiejętności.  Każda stworzona przez nas postać będzie posiadała inną historię, ze wspólnymi elementami dla wszystkich.

Świat gry ma być mniejszy niż ten, który znamy z Origins, jednak część mapy ma być pokryta wodą, którą będziemy przemierzać statkami oraz toczyć na niej bitwy morskie. Również nasz statek będziemy mogli modyfikować.

Naszym głównym wrogiem będą Rzymianie okupujący Grecję oraz mitologiczne stwory z trójgłowym Cerberem na czele. Byłoby to nawiązanie do jednego z dodatków do Origins.

Do wszystkich tych informacji musimy podejść z ogromną rezerwą głównie ze względu na źródło jakim jest 4Chan znany z trollingu oraz przekazywania nieprawdziwych informacji. Z drugiej strony wielokrotnie pojawiały się tam przecieki, które się sprawdzały. Tym razem jednak informacje są dość prawdopodobne. A czy faktycznie są prawdziwe z pewnością przekonamy się po targach E3. Podsumować możemy to starym przysłowiem: „Na dwoje babka wróżyła.”

Źródło: 4chan

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię