Strona głównaGryAktualnościKolejny darmowy tytuł od Epic Games Store. Bierzcie póki dają

Kolejny darmowy tytuł od Epic Games Store. Bierzcie póki dają

Owszem można nie lubić Epic Game Store, ale to wcale nie przeszkadza w zgarnięciu kolejnego darmowego tytułu, jaki oferuje sklep. Tym razem coś dla fanów action-RPG, a kolejny darmowa gra już drugiego maja. Szczegóły poniżej.

Tym razem poszukiwacze okazji mają możliwość zgarnięcia zupełnie za darmo i na zawsze zgarnąć action RPG Transistor. Pomimo tego, że tytuł w tym roku będzie świętował swoje piąte urodziny, to trzeba przyznać, że ten typ gier nie praktycznie się nie starzeje. Transistor to połączenie rozgrywki w czasie rzeczywistym z turowymi walkami w rzucie izometrycznym, które zapewnią wiele satysfakcji.

Zobacz: Epic wykorzystuje swoich pracowników do granic możliwości?

W grze wcielamy się w Red, która musi uniknąć śmierci z ręki grupy robotów znanych, jako Proces. Gra rozpoczyna się, gdy Red zdobywa zielony miecz, tytułowy Transistor, który potrafi przechowywać zdigitalizowaną duszę ostatniego przeciwnika. Nic dziwnego, że Proces chce go zdobyć.

Zobacz: Epic Games wykłada miliony na ekskluzywne tytuły. Ile kosztuje gra na wyłączność?

Zainteresowani? Aby dodać tytuł do swojej listy gier na platformie Epic wystarczy wejść TUTAJ. Co więcej już drugiego mają Epic za darmo będzie rozdawał World of Goo. Nie martwcie się w odpowiednim momencie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceepicgames
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię