Strona głównaGryKompletne wydanie Galactic Civilizations II za darmo na Steam od Humble Bundle

Kompletne wydanie Galactic Civilizations II za darmo na Steam od Humble Bundle

Kultowa strategia uzupełni naszą bibliotekę gier bez niepotrzebnych kosztów. Wystarczy konto Steam, trochę chęci i kilka sekund, by stała się na zawsze nasza.

Kiedy w 2006 roku pojawiła się kontynuacja Galactic Civilizations, stały się dwie rzeczy. Gatunek gier strategicznych wskoczył na wyższy poziom jakości i rozrywki, nadto wiele osób bezpowrotnie utraciło wolność na rzecz kosmicznych podróży i walki o nowe terytoria.

Mimo upływu lat i graficznych zmarszczek gra nadal potrafi wciągnąć na długie sesje. Wysoka ocena w serwisie Metacritic (86/100) potwierdza, że jest to jedna z najlepszych produkcji 2006, więc chyba warto zainteresować się Galactic Civilizations II.

Cieszy to, że możemy ją zgarnąć za bezcen, a właściwie nie wydając choćby grosza. Dawniej kosztująca kilkaset złotych gierka przez kolejne 30 godzin będzie dostępna zupełnie za darmo na stronie Humble Bundle. Nawet jeśli nie zamierzacie zagrać, to powiększycie swoją kolekcję cyfrowych gier, bowiem jest to wersja przygotowana na platformę Steam.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię