Strona głównaWiadomościKoniec darmowej aktualizacji systemu do wersji Windows 10 jest bliski

Koniec darmowej aktualizacji systemu do wersji Windows 10 jest bliski

Promocja dobiega końca. Spieszcie się z instalacją dziesiątki, za chwile stanie się płatna.

Dotychczas brama przejazdowa do systemu Windows 10 stała otworem dla posiadaczy systemów operacyjnych Windows 7 i 8. Wystarczyło tylko okłamać Microsoft, potwierdzając chęć dokonania aktualizacji z powodu korzystania z technologii pomocniczych. Niestety dobre czasy za chwilę miną, gdyż na trasie uaktualniania systemu stanie punkt poboru opłat. 

Osoby marzące o przesiadce winny zgłosić się czym prędzej na stronę Microsoftu w celu ściągnięcia aktualizacji do wersji 10. Pośpiech jest nadto wskazany, bowiem gigant z Redmont zamierza pozbawić ludzkość darmowego update’u już bardzo niedługo. Jeśli macie to w planach, to przejdzie na tę stronę i kliknijcie opcję „Aktualizuj teraz”.     

Nie rzucajcie się jednak gwałtem na serwery Microsoftu. Ten nałoży podatek od aktualizacji na początku przyszłego roku, a mianowicie 1 stycznia 2018. Przewidujemy, że opłata wyniesie wówczas całkowitą wartość pełnej wersji systemu Windows 10. Zdaje się, że Microsoft ma nowe postanowienie noworoczne, aby zarobić na swoich klientach jeszcze więcej.   

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię