Strona głównaWiadomościKONKURS: Wybierasz i wygrywasz nagrody marki MSI

KONKURS: Wybierasz i wygrywasz nagrody marki MSI

Dobrej jakości akcesoria to ważna rzecz w świecie gamingu. Dlatego jeśli wciąż poszukujecie swoich ideałów to zapraszamy do walki o sprzęt, który może towarzyszyć Wam podczas growych sesji, jak i w drodze do kompa.

Weź udział w kolejnym z konkursów Gaming Society. Tym razem do wygrania są cenne nagrody renomowanej marki MSI – to Ty wybierasz, która będzie dla Ciebie lepsza!

Zasady konkursu opisuje poświęcony mu wpis na Facebooku, w ramach którego przyjmowane są zgłoszenia.

Jak wygrać?
1. Wybierz reakcją nagrodę.
2. Uzasadnij w komentarzu swój wybór.
3. Oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli dodatkowo polubisz naszą stronę na Facebooku czy udostępnisz wpis z konkursem 🙂

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 czerwca włącznie. 18 czerwca wskażemy zwycięzców, a nagrody dostarczymy niezwłocznie firmą kurierską na wskazany krajowy adres. Partnerem konkursu jest MSI Polska.

A teraz trochę o nagrodach

MSI Headset DS502 7.1 może być brakującym ogniwem podczas długich rozgrywek sieciowych, czy też w samotnej eksploracji trybu singleplayer. Słuchawki dopasowują się do indywidualnych potrzeb gracza, oferując właściwą jakość dźwięku w węższej oraz szerszej przestrzeni dzięki wirtualizacji obszaru dźwiękowego 7.1. Nadto pozwalają wczuć się w aktualne wydarzenia w grze, bowiem mają wbudowany system wibracji podnoszący rangę efektów dźwiękowych. Warto dodać, że nauszniki uzbrojono w podświetlenie LED, którego zadaniem jest uzewnętrznienie mocy ognistego smoka nadającego nietuzinkowy styl słuchawkom.

A może potrzebujecie solidnego plecaka do laptopa? W takim razie walczcie o MSI Hecate Backpack! Tenże plecak stanowi świetną alternatywę dla ogromnych i niewygodnych toreb. Wyraża pełną gotowość do podróży z niemal każdym rodzajem przenośnego komputera (14″, 15″ i 17″). A tu trzeba nadmienić, że będą to wędrówki wygodne i przede wszystkim z klasą. Odpowiednia barwa, dobra organizacja wolnej przestrzeni i porządne zabezpieczenia – są to cechy, które sprawiają, że to coś więcej, niż zwykły plecak. Więc spieszcie się z decyzją, bo w redakcji mamy już kilku chętnych na ten plecaczek.

    

Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe przyjmujemy jedynie na Facebooku, pod tym adresem.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię