Strona głównaKonsoleGoogle zaprezentuje swoją konsolę podczas GDC 2019. Czy Sony, Nintendo i Microsoft...

Google zaprezentuje swoją konsolę podczas GDC 2019. Czy Sony, Nintendo i Microsoft mają się czego obawiać?

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami Google zaprezentuje swoją konsolę podczas tegorocznego GDC. Już wkrótce zweryfikujemy wszystkie plotki na temat Project Stream i nowego kontrolera.

Kilka miesięcy temu szczęśliwcy mieli okazję przetestować Project Stream, czyli usługę pozwalającą zagrać w Assassin’s Creed: Origins bezpośrednio w oknie przeglądarki Chrome. Testy wypały wyśmienicie i wygląda na to, że Google na poważnie wchodzi w ten projekt.

Zobacz: Do sieci wyciekł projekt kontrolera Google

To jednak nie wszystko, podczas GDC 2019 zostanie zaprezentowana stworzona przez Google konsola wraz z dedykowanymi grami i wsparciem opcji streamingu bezpośrednio z chmury. Wisienką na torcie będzie dedykowany kontroler wspierający funkcje społecznościowe. Z tej okazji Google zaprezentowało krótki klip, który niczym przystawka ma rozbudzić głód i pobudzić zmysły graczy.

Zobacz: Assassin’s Creed Odyssey bezpośrednio w zakładce Chrome dzięki Project Stream

Niestety z samego materiału nie dowiadujemy się za wiele. Tym samym pozostaje czekać do 19 marca. Jak sądzicie czy Google ma szansę namieszać na rynku gier? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię