Strona głównaWiadomościKosmiczna gra taktyczna Dreadnought podbija serca polskich graczy

Kosmiczna gra taktyczna Dreadnought podbija serca polskich graczy

Jesteście fanami wielkich statków i kosmicznych wojen? Jeżeli tak, to na pewno spodoba Wam się ten tytuł. Dreadnought stanowi alternatywę dla EVE Online. Studio Grey Box już dziś wciągnie Was w niesamowitą międzygalaktyczną podróż, podczas, której na każdym kroku czyha wiele niebezpieczeństw, ale też pieniądze i chwała.

Dreadnought jest wieloosobową kosmiczną grą akcji, dostępną za darmo dla wszystkich graczy PC oraz PS4. Gracz staje za sterami najpotężniejszych kosmicznych niszczycieli i bierze udział w taktycznych bitwach wraz z kolegami lub graczami z całego świata. Jako kapitan statku, zdobywa sławę i bogactwo.

Nowe drzewko rozwoju pozwala na swobodne ulepszanie i modyfikowanie swojej floty kosmicznych okrętów.

Oficjalny zwiastun gry:

[you tube=lG-uOlI7YBM]

Gra została przetłumaczona na język polski, a nasi gracze stanową piątą największą grupę wszystkich użytkowników. Nie ma więc ryzyka wystąpienia bariery językowej. Dreadnought dostępne jest za darmo dla wszystkich graczy, którzy ukończyli 13 lat.

Aby przystąpić do tej kosmicznej batalii wystarczy wejść pod ten LINK.

Źródło: cosmocover

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

 1. Problem tylko jest taki, że gra Dreadnought po zainstalowaniu działa jakiś czas aż się po raz pierwszy zawiesi. Po wyłączeniu gry poprzez przymusowe zamkniecie okna i po ponownym włączeniu gry podczas wczytywania gra powoduje crash do tego stopnia, że karta grafiki nie wysyła żadnego sygnału do monitora. Potem można jedynie grę odinstalować i zainstalować ponownie. Do pierwszego zawieszenia będzie działać, a potem już tylko pozostaje crash przy próbie włączenia gry. I tak w kółko. No jak na 2020 rok to jest dramat. Powinni tą grę usunąć ze Steama bo to czysta kpina.
  Mój sprzęt
  i7
  GTX 1060 6GB
  16 RAM
  SSD WD 500GB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię