Strona głównaEsportKrzysztof Gonciarz za kulisami przedolimpijskiego turnieju StarCrafta II

Krzysztof Gonciarz za kulisami przedolimpijskiego turnieju StarCrafta II

Przedolimpijski turniej StarCrafta II w Pjong-Czang, na którym Elazer zajął drugie miejsce, już co prawda za nami, ale mamy dla Was jeszcze jedną ciekawostkę z nim związaną.

Krzysztofa Gonciarza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – ten znany Youtuber, który zaczynał od tematyki gamingowej, wybrał się do Korei, gdzie nagrywa materiały prezentujące Igrzyska Olimpijskie od kuchni. Jeden z jego filmów częściowo jest poświęcony turniejowi SC 2 oraz postaci Elazera. Krzysztof pokazuje jak wygląda rozgrzewką zawodników takich jak Elazer, przeprowadza z nim też mały wywiad. Z materiału dowiadujemy się również, że za turniejem stała większa liczba Polaków niż tylko sam Elazer – i nie mówię tutaj o zawodnikach.

Jeśli chcecie się przekonać jak to wszystko wygląda, poniżej znajdziecie wspomniany materiał – temat esportu i turnieju SCII na Igrzyskach zaczyna się w 8:10, natomiast jego pozostała część traktuje o rzeczach już nie związanych z turniejem, ale serdecznie zachęcam do obejrzenia całości.

[you tube=7H7Tnqln9mA]

Spodziewalibyście się, że profesjonalna gra w StarCrafta II wymaga aż tak ogromnej szybkości w podejmowaniu decyzji i operowaniu klawiaturą?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię