Do niecodziennej zapowiedzi doszło w trakcie zakończonych już targów PGA 2019 w Poznaniu. Karol Bedorf, związany między innymi z esportową organizacją Pirates Esports, wyjawił, że wkrótce powstanie KSW Games.

Karolf Bedorf jest były mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji KSW. Od pewnego czasu polski wojownik mocno interesuje się również innymi rzeczami niż tylko samą walką. Jest związany z organizacją esportową Pirates Esports, powołał też do życia „WinWin Project”, a nawet zajął się sprawami menadżerskimi. Na PGA 2019 w Poznaniu usłyszeliśmy o kolejnymi pomyśle.

Karol Bedorf, wspólnie z youtuberem Medusą, zapowiedzieli KSW Games. Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów, ale wiemy, że największa europejska organizacja MMA wchodzi w esport. Mają organizować turnieje, w trakcie których w grach zmierzą się zarówno esportowcy, jak i zawodnicy KSW.

– Możemy teraz oficjalnie to ogłosić, bo nie będzie lepszej okazji niż PGA. Startujemy razem z „Medusą” z projektem pt. „KSW Games”. Od tej pory federacja KSW będzie zajmowała się również organizacją eventów gamingowych. Na Polsacie będziecie mogli oglądać pojedynki zarówno zawodników z dziedziny MMA, jak i zawodników z dziedziny esportu – powiedział Karol Bedorf.

Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię