Strona głównaGryKto stanie u boku Geralta w Soulcalibur 6

Kto stanie u boku Geralta w Soulcalibur 6

Seria Soulcalibur ma długą i niesamowitą listę postaci, które wzięły udział w grze, w ramach gościnnych występów. Historia tych crossoverów zaczęła się od Linka oraz Mishima w drugiej części gry. Dla wielu graczy najważniejszą postacią jest oczywiście Geralt z Rivii, który wstąpi w Soulcalibur 6. Teraz producent informuje o kolejnym bohaterze z innej gry, który zostanie zaproszony do wzięcia udziału w walce.

Obecnie wiemy o sześciu nadchodzących DLC do szóstej części serii. Cztery z nich to nowe postacie. Jedną z nich będzie Tira, pozostała trójka jak na razie nie jest znana. Co ciekawe podczas niedawnej rozmowy Motohiro Okubo z serwisem DualShockers wspominał on, że jedną z trzech niezapowiedzianych postaci może być bohater z innego tytułu. Po tym jak do Tekken 7 został wprowadzony Geese Howard, Okubo wypowiadał się bardzo pozytywnie na jego temat. Kilka pochwał zostało skierowanych również w kierunku Kazumy Kiryu z serii Yakuza. Jednak co do tego drugiego przyznał, że bardziej pasuje do klimatów Tekkena niż Soulcalibur utrzymywanego w klimatach średniowiecznych.

Czy w ten zawoalowany sposób otrzymaliśmy informację o kolejnym bohaterze jaki wystąpi w Soulcalibur 6? Z pewnością przekonamy się już niebawem. Premiera gry została zapowiedziana na 19 października. Twórcy przyznali, że może to być ostatnia gra serii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię