Strona głównaEsportKubiK na dłużej w Virtus.pro. Analityk pojechał z zespołem do Londynu

KubiK na dłużej w Virtus.pro. Analityk pojechał z zespołem do Londynu

Kilka tygodni temu Kuba ‘KubiK’ Kubiak trafił na okres testowy do Virtus.pro, gdzie miał pełnić rolę analityka. Pojechał z zespołem do Shanghaju na IEM, ale zabrakło go już na Zotac Cup Masters. Na szczęście były zawodnik i trener akademii Pride zostaje z Virtusami na dłużej.

Kuba ‘KubiK’ Kubiak to prawdziwy członek renesansu w świecie Counter-Strike’a. Były zawodnik, trener, komentator i teraz jeszcze analityk. Kilka tygodni temu trafił na okres testowy do Virtus.pro. Wygląda na to, że spisał się na tyle dobrze, że zostanie z drużyną na dłużej. Kuba poinformował na swoim fanpage’u, że poleciał z zespołem do Londynu, gdzie przygotowują się do Majora.

Pod wpisem możemy zobaczyć wiele pytań o atmosferę w zespole. Po Majorze z Virtusami żegna się Paweł ‘byali’ Bieliński, który dodatkowo na niedawnym streamie pokazał rozmowę ze Snaxem. Obaj zawodnicy narzekali na pozostałych członków zespołów, a przede wszystkim Kubena, Pashę i Neo. Jednak KubiK jest zdania, że atmosfera jest dobra, bo zawodnicy nie tylko razem grają, ale też spędzają czas wolny, np. organizując wyścigi na symulatorze.

W swoim pierwszym meczu ma FACEIT Major 2018 w Londynie Virtus.pro zmierzą się z Ninjas in Pyjamas. Polacy potrzebują trzech zwycięstw, aby awansować do kolejnego etapu zawodów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię