test
Strona głównaWiadomościL.A. Noire w wersji VR jeszcze w tym roku

L.A. Noire w wersji VR jeszcze w tym roku

Rockstar Games poinformowało, że ich przygodówka detektywistyczna raz jeszcze zawita na PC, ale w innym wymiarze. Policyjne sprawy rozwiążemy korzystając z gogli HTC Vive.

Kolejny poważny tytuł dołączy do gier obsługujących technologię HTC Vive. Cieszy to tym bardziej, że jest to produkcja studia Rockstar Games, które w swoim portfolio ma same udane gry. L.A Noire wskoczy na nasze piece już 14 listopada.

Jednak nie będzie to wierna kopia gry detektywistycznej wydanej w 2011, a tylko jej niektóre fragmenty. Historia w L.A. Noire: The VR Case Files zostanie ograniczona do 7 misji. Brak kompletnej fabuły z pierwowzoru twórcy chcą nam wynagrodzić dzięki wysokiej immersji odczuwalnej przez sprzęt do VR. 

„Dzięki każdemu z siedmiu przypadków przebudowanych na wirtualną rzeczywistość gracze mogą używać ruchów fizycznych w świecie rzeczywistym, takich jak chwytanie, kontrolowanie i manipulowanie pojedynczymi wskazówkami lub używanie notesu detektywa do robienia notatek lub swobodnego rysowania. Doświadczenie prowadzenia pojazdu z widoku pierwszej osoby wzbogacą dodatkowe elementy VR z rzeczywistymi interakcjami pojazdu, w tym sterowanie, obsługa drzwi samochodu, zmiana stacji radiowych, fotografowanie z pojazdów i wiele innych.”

Według nas ta gra będzie jedną z najlepszych do ogrania w VR. Mamy jeszcze w głowie klasyczną rozgrywkę na komputerze i sposób wykonywania misji w grze, a uzupełniwszy to obrazem FPP wprost z okularów mamy pewność, że gra dostarczy nam niezłych wrażeń. Niewiadomo jeszcze ile przyjdzie nam zapłacić za przyjemność zwiedzenia skorumpowanego Los Angeles.  

 

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię