Strona głównaGryLarian przenosi deweloperów pracujących nad Divinity: Original Sin 2 do innych projektów

Larian przenosi deweloperów pracujących nad Divinity: Original Sin 2 do innych projektów

Nawet, jeżeli ktoś nie interesuje się za bardzo współczesnymi grami RPG to słyszał o Divinity: Original Sin 2. Jest to flagowy produkt studia Larian i obecnie chyba jednak z najbardziej popularnych RPGów. Wygląda jednak na to, że obecnie prace nad grą zostały całkowicie zakończone.

Od wydania gry minęło już sporo czasu, ale programiści studia pracowali, jak mieli to ostatnio w zwyczaju, nad wersja „Definitive Edition”. Poprawiona wersja tak jak w przypadku poprzedniej części została udostępniona bezpłatnie posiadaczom gry. Divinity: Original Sin 2 został zrealizowany z wykorzystaniem środków zgromadzonych przez Kickstarter. Przez ten czas Larian publikował kolejne informacje związane z rozwojem gry. Ich najnowszy post jest ostatnim dotyczącym Original Sin 2.

Wraz z wydaniem Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition, deweloperzy zamknęli wszystkie aktywne prace nad grą. Członkowie zespołu deweloperskiego przeszli do innych projektów, chociaż na razie nie wiemy, do jakich. Oznacza to tym samym, że w wersji na PC nie doczekamy już pudełkowego wydania gry, nad czym mocno ubolewam. A trochę weselsza informacja to to, że wkrótce możemy spodziewać się zapowiedzi kolejnej gry studia.

Poniżej oficjalny trailer dla ostatecznej wersji gry dla PC i konsol:

A Wy graliście w OS2? Dajcie znać w komentarzach jak wrażenia i czy jesteście fanami serii Divinity.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię