Strona głównaGryLayers of Fear za darmo na Steam

Layers of Fear za darmo na Steam

Jeżeli lubicie psychodeliczne horrory w wiktoriańskich klimatach to mamy dla Was dobrą wiadomość. Przez ograniczony czas możecie zgarnąć za darmo Layers of Fear od polskiego studia Bloober Team.

Premiera gry miała miejsce w 2016 roku i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Średnia ocen oscyluje w okolicach 75%. Akcja Layers of Fear przenosi nas do XIX wiecznej wiktoriańskiej posiadłości pełnej dzieł sztuki. Jako artysta zmagamy się z postępującą chorobą psychiczną, której musimy stawić czoła i odkryć tajemnice naszej przeszłości.

Cechy gry:

• Psychodeliczny horror – Postępujący obłęd sprawia, iż z każdym obrotem głowy może okazać się, że twoje otoczenie całkowicie się zmieniło.
• Wiktoriańska elegancja – Zanurz się w świecie gry zainspirowanym niezrównanym malarstwem, architekturą oraz estetyką XIX. wieku.
• Klasyczna sztuka i oryginalne dzieła – Liczne dzieła sztuki i oryginalna twórczość służą jako środki do wzmocnienia opowieści i jej świata.
• Eksploracja i historia – Tylko w toku eksploracji możesz poznać odpowiedzi na pytania o mroczną i tragiczną przeszłość artysty.

Aby dodać Layers of Fear do swojej biblioteki wystarczy wejść TUTAJ. Musicie się jednak śpieszyć gra jest dostępna za darmo tylko do 15 czerwca.

Źródło: steam

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię