Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends - pokaz umiejętności nowego Dr Mundo

League of Legends – pokaz umiejętności nowego Dr Mundo

Na kanale SkinSpotlights pojawił się wczoraj materiał prezentujący zreworkowaną postać League of Legends.

Riot Games zapowiadał już oczywiście, że Dr Mundo doczeka się reworka. Podobnie jak wiele postaci League of Legends, Mundo mocno się zestarzał i wymagał aktualizacji. Wczoraj zobaczyliśmy, jak w akcji wygląda nowy champion.

Zobacz: Battlefield 6 – wyciekł kolejny fragment rozgrywki

Q Mundo to dalej rzut tasakiem, który przy trafieniu zadaje obrażenia i spowalnia. Umiejętność pod przyciskiem „W” sprawia, że postać zadaje magiczne obrażenia wrogom znajdującym się blisko niego. Zadane obrażenia podczas trwania skilla zachowuje jako szary pasek zdrowia i potem odnawia je, jeżeli pod koniec umiejętności trafi wybuchem magic damage’u jakiegoś przeciwnika.

Pod E znajduje się skill pasywnie gwarantujący Mundo bonusowe AD zwiększające się razem ze spadającymi punktami zdrowia bohatera. Aktywna część umiejętności wyrzuca przed Mundo torbę, która przechodzi przez miniony i zadaje obrażenia.

Ult po reworku to z kolei kolejne wzmocnienie postaci. Po kliknięciu przycisku Mundo od razu leczy część swoich punktów zdrowia. Podczas trwania „Maximum Dosage” dostaje dalszą regenerację życia, bonus do prędkości poruszania się oraz AD.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię