Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends - w aktualizacji 1.15 zadebiutuje nowa postać, Akshan

League of Legends – w aktualizacji 1.15 zadebiutuje nowa postać, Akshan

Inspirowany Azją Południową Akshan pojawi się w League of Legends w aktualizacji 1.15. 

Niektórzy nie oswoili się jeszcze pewnie z premierą Gwen. Riot zdążył już zaprezentować kolejną postać. W aktualizacji 1.15 League of Legends zadebiutuje Akshan, nowy strzelec. Podobnie jak w przypadku pozostałych postaci, na oficjalnej stronie gry jest dostępna prezentacja wszystkich jego umiejętności.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake – mechaniki z Intergrade mogą trafić do drugiej części

Mamy do czynienia z postacią atakującą z dystansu. Kilka lat temu pewnie automatycznie czyniłoby to Akshana ADC. Patrząc na aktualny rozwój profesjonalnej sceny League of Legends, może wydarzyć się wszystko.

Jego pasywna umiejętność zapewnia mu dodatkowe obrażenia oraz tarczę przy autoatakach. Q sprawia wrażenie szybszego bumeranga Gnara, który dodatkowo ujawania postaci. E daje postaci nieco mobility w połączeniu z obrażeniami, a R wygląda, jakby miało szybko pozbywać się z Summoner’s Rift postaci o niewielkiej liczbie punktów zdrowie.

Najbardziej kontrowersyjną umiejętnością jest W. Przeciwnik, który wyeliminuje któregoś z kolegów z drużyny Akshana, zostaje oznaczony jako Scoundrel. Jeżeli Akshan zabije Scoundrela, wszystkie postaci zabite przez niego automatycznie odradzają się w bazie.

Akshan wygląda na bardzo silną postać, która podobnie jak Gwen, może sporo namieszać. W praktyce o jego potencjale przekonamy się 22 lipca, kiedy pojawi się aktualizacja 1.15.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię