Strona głównaGryAktualnościLeague of Legens - patch 10.23 całkowicie zmienia system przedmiotów

League of Legens – patch 10.23 całkowicie zmienia system przedmiotów

Na oficjalnych serwerach pojawiła się jedna z największych aktualizacji w historii League of Legends.

W League of Legends zaczął się ostatnio tzw. „preseason”. Sezon 10 dobiegł końca i chociaż wciąż można rywalizować w grach rankingowych, nie mają one większego znaczenia. Grind powróci dopiero 8 stycznia, razem z 11 sezonem.

Zobacz: Valorant – Riot wycofał aktualizację 1.11

Preseason jest więc doskonałym momentem na eksperyment, zarówno w wykonaniu deweloperów, jak i graczy. Razem z ostatnią aktualizacją 10.23 dostaliśmy więc długo zapowiadany rework przedmiotów.

Wszystkie itemy w grze podzielono na kilka kategorii, od początkowych, aż do legendarnych. Pojawiły się również przedmioty mityczne. Każdy z graczy może kupić jeden tego typu przedmiot podczas meczu. Daje on dużo statystyk i ma bardzo silne umiejętności.

Sporych zmian doczekał się też sklep. Po lewej stronie znajduje się wąska kolumna z przedmiotami niezbędnymi dla każdej postaci, jak chociażby buty, mikstury czy wardy. Sam interfejs ma teraz z kolei dużo trafniej podpowiadać decyzje, jakie powinien podejmować w swoim buildzie grać. Pierwsze zakładka sklepu jest więc odpowiedzialna wyłącznie za polecanie przedmiotów.

Wszystkie powyższe zmiany i wiele innych można już przetestować na oficjalnym serwerze League of Legends.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię