Strona głównaWiadomościLEGO Horizon Adventures na PC w Święta 2024

LEGO Horizon Adventures na PC w Święta 2024

Sony i Guerrilla Games ogłosiły nową grę – LEGO Horizon Adventures, która zadebiutuje na wielu platformach, w tym na PC, w okresie świątecznym 2024 roku.

Zgodnie z opisem gry:

W odległej przyszłości, świat składa się z klocków LEGO, a po ziemi wędrują niesamowite maszyny przypominające dinozaury. Główna bohaterka gry, Aloy, zostaje znaleziona jako niemowlę w jaskini i wychowana przez doświadczonego myśliwego o imieniu Rost, który uczy ją, jak przetrwać w dziczy. Pewnego dnia, Aloy wyrusza na wyprawę, aby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie. Prowadzona przez tysiącletni hologram naukowca o imieniu Elisabet, Aloy musi stawić czoła Helisowi, przywódcy grupy czcicieli słońca, którzy oddają cześć Starożytnemu Złu otoczonemu tajemnicą. Aloy i jej przyjaciół czeka wiele przygód, które poprowadzą ich przez najwyższe góry i najgłębsze kotliny — wszystko to pięknie odtworzone w elementach LEGO.

LEGO Horizon Adventures będzie wspierać zarówno kanapowy, jak i online’owy tryb kooperacji. Według deweloperów, gra została zaprojektowana z myślą o dwuosobowej rozgrywce bez potrzeby dzielenia ekranu, co daje rodzinom i przyjaciołom możliwość budowania więzi poprzez wspólną grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię