Strona głównaEsportLG kolejnym partnerem technologicznym Mistrzów Polski - AGO Esports

LG kolejnym partnerem technologicznym Mistrzów Polski – AGO Esports [GALERIA]

Kolejną z serii dużych firm, które chcą zostać partnerem technologicznym AGO Esports, jest firma LG. Obie marki zaprezentowały dziś wspólnie nowy model monitorów LG – GK750F.

Nowe modele zagościły w “Gnieździe Jastrzębi” czyli siedzibie AGO Esports, jak również w apartamencie mieszkalnym zawodników.. Producent zapewnia, że monitory wyróżniają się między innymi częstotliwością odświeżania 240 Hz, funkcją 1ms Motion Blur Reduction, oraz oczywiście posiadają AMD FreeSync, który obecnie – szczególnie w monitorach gamingowych i dedykowanych esportowcom – jest już standardem.

LG GK750F to nie jedyny model sprzętu od LG, z którego korzystają zawodnicy AGO. Można powiedzieć, że znakomita większość wyposażenia Gniazda nosi ten właśnie emblemat – włącznie z telewizorami OLED czy sprzętem AGD. Zawodnicy dysponują również smartfonami LG G7 ThinQ. Jaki będzie efekt treningów z wykorzystaniem nowego sprzętu? O tym przekonamy się już w najbliższy weekend, kiedy to AGO zagrają w finałach Polskiej Ligi Esportowej.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z Gniazda, jakie wykonał nasz przedstawiciel przy okazji premiery nowej linii monitorów:

Źródło: AGO

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię