Strona głównaWiadomościLG UltraGear 27GN950 pierwszy na świecie monitor 4K IPS z czasem reakcji...

LG UltraGear 27GN950 pierwszy na świecie monitor 4K IPS z czasem reakcji 1 ms

LG wprowadza do swojej oferty pierwszy na świecie monitor 4K z matrycą IPS i czasem reakcji 1ms. UltraGear 27GN950 oprócz szybkości reakcji wyróżnia się również wiernością odwzorowania barw. Więcej na temat modelu poniżej.

Już wkrótce na półki sklepowe trafi nowy model monitora gamingowego LG UltraGear 27GN950. Co to go wyróżnia spośród innych monitorów to matryca o przekątnej 27 cali, rozdzielczość 4K oraz czas reakcji wynoszący 1 ms oraz odświeżaniem 144 Hz. Efekt ten został osiągnięty dzięki zastąpieniu matrycy NT matrycą IPS nowej generacji. Jest to także pierwszy monitor oznaczonym nowym logo UltraGear w postaci „skrzydeł”.

Zobacz: Nintendo rejestruje znak towarowy Mario Sports

UltraGear 27GN950

Zgodnie z deklaracją producenta, nowy monitor ma również cechować się bardzo wiernym odzwierciedleniem przestrzeni barw DCI-P3 wynoszącym 98%. Dzięki wykorzystaniu technologii VESA DCS pozwalającej przesłać bezstratnie sygnał, gracze będą migli cieszyć się nieskazitelnym obrazem w jakości 4K UHD o 10-bitowej głębi koloru i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Urządzenie jest kompatybilne z technologią G-Sync oraz obsługuje tryb HDR.

UltraGear 27GN950

Na jego temat wypowiedział się Kaustubh Sanghani, wiceprezes i dyrektor generalny działu, GeForce OEM w firmie NVIDIA.

Cieszymy się, że mogliśmy przyznać monitorowi LG UltraGear 27GN950 certyfikat kompatybilności z technologią NVIDIA G-SYNC®. Grając w gry PC wykorzystujące technologię Real-Time Ray-Tracing obsługiwaną przez procesory GeForce, użytkownicy będą zachwyceni szybkością reakcji oraz realizmem obrazu.

Sugerowana cena LG UltraGear 27GN950 to 3 999 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię