Wstęp

Strona głównaRecenzjeAkcesoriaLogitech G502 Hero recenzja - jedyny słuszny wybór

Logitech G502 Hero recenzja – jedyny słuszny wybór

Wstęp

Pomiędzy producentami sprzętu a graczami trwa nieustanny wyścig zbrojeń. Powstają coraz to nowe peryferia, które mają za zadanie ułatwić i uprzyjemnić granie, a także zdobyć przewagę nad innymi graczami w rozgrywkach sieciowych. Dzisiaj przekonamy się jak na placu boju sprawdza się myszka Logitech G502 Hero.

Ze względu na dużą liczbę gamingowych myszy można bardzo łatwo się pogubić podczas próby wybrania najlepiej dopasowanej do naszych potrzeb. Baterie przycisków czy dodatkowe bajery mogą na pierwszy rzut oka wyglądać przydatnie, jednak na dłuższą metę okazują się niewygodne i niepotrzebne. Czy podobnie jest w przypadku Logitech G502 Hero? Dowiecie się w tym materiale.

Logitech G502 Hero

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

3 KOMENTARZE

  1. Czy jeżeli skonfiguruje mysz pod siebie, w tym ustawie sobie aby przyciski działały jako jakiś przycisk z klawiatury. Do tego na sztywno przypisze jedną rozdzielczość czujnika to po zapisaniu i podpięciu pod każde nowe urządzenie ten profil będzie od razu aktywny? I czy gra to rolę czy to będzie komputer, konsola, telefon? Ciekawi mnie to, bo nigdzie dokładnie nie jest to opisane, a np. na konsoli nie można zainstalować oprogramowania od Logitecha..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię