Strona głównaWiadomościLogitech przedstawia nową mysz G305 o rekordowo długim czasie pracy bezprzewodowej

Logitech przedstawia nową mysz G305 o rekordowo długim czasie pracy bezprzewodowej

Gryzoń w ofercie Szwajcarów to stworzenie tanie i jednocześnie nie wykazujące przesadnnie cech budżetowości. Pozbawiony kabelka będzie działać nawet do kilku miesięcy na jednej baterii.

Nie jeden gracz chciałby raz na zawsze uwolnić się od przewodów ograniczających gamingową wolność i wygodę. Bezprzewodowa praca urządzenia często jednak podnosi koszt zakupu zmniejszając ów zapał do inwestycji. Rozwiązaniem miały być budżetowe modele myszek, ale i te potrafią zawodzić na polu precyzji obsługi.

Logitech zamierza zmienić nastawienie użytkowników do sprzętu tańszego za sprawą najnowszej wersji gryzonia G305. Ma on kosztować zaledwie 60 dolarów i oferować wyjątkowo ruchliwy profil pracy dzięki sensorowi optycznemu Hero. Korzystając ze sterowników dedykowanych myszce będziemy mogli bardzo swobodnie wyregulować jego czułość 200-12000 dpi.

To co zdaje się najciekawsze w myszce, to jej wyjątkowo długa praca na jednej baterii. O ile 250 godzin nieprzerwanej rozrywki z zaznaczoną opcją opóźnienia 1 ms nie brzmi jakoś rewelacyjnie, to uruchamiając opcję „Wytrzymałość” na jednym paluszku AA pociągnie nawet przez 9 miesięcy.

Logitech G305 wypuści na żer swojego gryzonia jeszcze w tym miesiącu. Jeśli szukacie niedrogiej myszki, to jak najbardziej powinniście się tą sztuką zainteresować.

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię