Strona głównaGryAktualnościLost Ark - Amazon zdradza szczegóły wprowadzonych nerfów

Lost Ark – Amazon zdradza szczegóły wprowadzonych nerfów

Amazon wcielił w życie nerfy, które zapowiadali ostatnio społeczności Lost Ark. Abyssal Dungeony i Guardian Raidy będą łatwiejsze.

O nadchodzących nerfach wiedzieliśmy już od kilku dni. Wśród fanów Lost Ark jest to popularny temat do dyskusji. Jedni twierdzą, że może to spowodować również nerfy do contentu tier 3, a inni nie przykuwają do tego większej uwagi. Teraz poznaliśmy szczegóły wprowadzonych zmian.

Zobacz: Back 4 Blood – 10 milionów graczy i zapowiedź pierwszej ekspansji

Wszystkie informacje na temat aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Amazon opublikował szczegółowy post, w którym wypisuje informacje dotyczące ostatniego patcha.

Zgodnie z zapowiedzią, nerfów doczekały się dungeony i raidy z pierwszego i drugiego tieru. Słabsze będą Vertus, Nacrasena, Flame Fox Yoho, Tytalos, Achates, Lava Chromanium, Levanos i Alberhastic. Znerfiono również cztery Abyssal Dungeony – Necromaner’s Origin, Hall of the Twisted Warlord, Hildebrandt Palace i Sea of Indolence.

Większość nerfów polega na ułatwieniu mechanik, które trzeba wykonać podczas walk. Bossy dają więcej czasu na przeżycie albo uniknięcie swoich ataków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię