Strona głównaGryAktualnościLost Ark – twórcy gry zbanowali ponad milion kont botów

Lost Ark – twórcy gry zbanowali ponad milion kont botów

Amazon zabrał się za czyszczenie Lost Ark z botów. Dzięki zablokowaniu ponad miliona znacznie skrócił się czas oczekiwania na serwer.

Po premierze Lost Ark boty stały się bardzo dużym problemem gry. Zespół deweloperski ciężko pracował próbując go jakoś rozwiązać. W końcu 4 marca na stałe zostało usuniętych ponad milion kont, które zostały uznane za boty.

Zobacz: Amazon Prime Gaming – w ofercie 7 nowych, darmowych gier

W swoim wpisie Amazon stwierdza, że w tej ogromnej liczbie botów mogli znaleźć się również prawdziwi gracze. Przedstawiciele dewelopera zapewniają, że podjęli bardzo dużo wysiłku żeby takich kont było jak najmniej. Jak dodają nadal jest wiele do zrobienia, i chcą żeby gracze myśleli o tym jako o ciągłym procesie.

Patrząc w przyszłość, będziemy kontynuować naszą pracę nad wykrywaniem i usuwaniem botów, oszustw i szkodliwych zachowań z Lost Ark na dużą skalę, co obejmuje rozszerzanie naszych narzędzi do zwalczania oszustw, ulepszanie metod identyfikacji botów i wprowadzanie większej liczby fal banów tak często, jak jest to możliwe niezbędny.

Ostatecznie fala banów okazała się zbawienna dla czasu oczekiwania na serwer. Lost ARK jest obecnie zaraz po PUBG najczęściej ogrywaną grą na Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię