Strona głównaWiadomościLubisz gamingowe konkursy? Sprawdź stronę Konkursy Gracza

Lubisz gamingowe konkursy? Sprawdź stronę Konkursy Gracza

Niewiele jest stron oferujących akcje promocyjne i konkursy w dziedzinie gamingu. Dlatego w zakładce przeglądarki każdego gracza powinna znaleźć się nie tylko strona gamingsociety.pl/ ale również i konkursy-gracza.pl.

Bez ciekawych konkursów życie graczy byłoby uboższe o wiele interesujących produkcji PC, gadżetów i sprzętu komputerowego. Oczywiście nie brakuje serwisów proponujących udział w różnych akcjach z nagrodami, ale wymaga to od nas przejrzenia miliona stron traktujących o grach, esporcie i technologii. A gdyby tak można było wszystkie informacje o aktualnych konkursach zawrzeć w jednym miejscu?

Portalowi Konkursy Gracza udało się wykonać tę misję w 100%. Redakcja stworzyła swoisty bank wiadomości podzielony na odpowiednie kategorie, toteż w szybki sposób odwiedzający stronę mogą odnaleźć interesujące ich konkursy. Każdy nowy wpis ubierany jest we wszelkie treści dotyczące zadań konkursowych i warunków do jego przystąpienia.

W ramach działania serwisu administracja strony prowadzi również własne konkursy, a także we współpracy z liczącycymi się w świecie gamingu topowymi markami. Często łupem użytkowników padają specjalne skórki do gier (np. do CS:GO), a nawet klucze aktywacyjne do nowych gier w wersji wczesnego dostępu.

Z czystym sercem polecamy Wam stronę konkursy-gracza.pl i to nie tylko przez wzgląd na to, że znajdziecie tam także nasze propozycje konkursowe. Obiektywnie spoglądając na konkurencję nie da się zaprzeczyć, że jest to jedyna w swoim rodzaju strona kumulujaca wieści o gamingowych zawodach z najlepszymi nagrodami. 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię