Strona głównaWiadomościLudwig zbanowany kilka dni po przejściu na YouTube Gaming

Ludwig zbanowany kilka dni po przejściu na YouTube Gaming

Ludwig doświadczył pierwszych problemów ze streamowaniem na YouTube Gaming. Jego ostatni stream dobiegł końca w najmniej spodziewanym momencie.

Jeszcze kilka dni temu Ludwig był jednym z najpopularniejszych streamerów na Twitchu. Pod koniec listopada dowiedzieliśmy się oficjalnie, że zdecydował się zmienić platformę i przejść na YouTube Gaming. Po udanym pierwszym streamie, trafił jednak na pewne problemy.

Zobacz: 343 Industries zaadresowało temat cheaterów w Halo Infinite

Dzisiejsza transmisja Ludwiga została przerwana w pewnym momencie i popularnego streamera zastąpił error. Na swoim Twitterze, a potem drugim kanale YouTube, Ludwig poinformował, że jego konto zostało zawieszone.

Podczas swojej ostatniej transmisji oglądał najpopularniejsze filmy YouTube’a i padł ofiarą DMCA. Winowajcą tej sytuacji są właściciele utworu dla dzieci „Baby Shark”. Piosenka leciała na streamie zaledwie kilka sekund, a korporacja i tak zdążyła zgłosić Ludwiga, co poskutkowało banem. Na swoim drugim kanale poinformował jednak, że spodziewa się możliwości powrotu do streamowania już w ten weekend.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię