Strona głównaGryAktualnościMafia – nadchodzi Mafia 2 Definitive Edition?

Mafia – nadchodzi Mafia 2 Definitive Edition?

Po dwóch latach oficjalne konto serii gier Marfia na Twitterze znów jest aktywne. Czy jest to zapowiedź długo oczekiwanego remastera drugiej części serii?

Po prawie dwóch latach, od ostatniego postu zamieszczonego na koncie Mafia na Twitterze pojawił się nowy wpis. 10 maja administrator konta dodał wpis:

Rodzina

Zobacz: Valorant – coraz więcej graczy skarży się na Vanguarda

W przypadku, Cyberpunk 2077 był to mały “Beep”, przez który branża gier oszalała. W tym przypadku raczej nie będzie mowy o takim hype’ie, jednak i tak radość zagości na twarzach tysięcy graczy. Co więcej, początku kwietnia, na stronie Koreańskiego Komitetu ds. Oceny i Administracji Gier pojawiła się informacja o Mafia 2: Definitive Eddiotn, której Take-Two wciąż nie ogłosiło. Oryginalna mafia 2 trafiła na Xbox 360, PC i PS3 w 2010 roku. W tym roku mamy zatem 10 rocznicę.

Zobacz: Final Fantasy XIV z dniami grania za darmo dla powracających

Mafia II Definitive Edition

Mafia 2 miała lepsze oceny od trójki, która miała bardzo słabą mechanikę rozgrywki w otwartym świecie. Możliwe, że Take-Two chce wydać remaster Mafia 2 dla nowej generacji konsol, które mają trafić na rynek w okresie świątecznym. Jednak dopóki nie otrzymamy oficjalnej informacji, nadal wszystko zostaje w kategorii plotek i domysłów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię