Strona głównaGryMarvel's Avengers - do gry trafi Czarna Pantera

Marvel’s Avengers – do gry trafi Czarna Pantera

Twórcy Marvel’s Avengers podzielili się swoimi planami na tegoroczny rozwój gry. W ciągu najbliższych miesięcy do ekipy dołączy Czarna Pantera.

Crystal Dynamics opublikowało plan rozwoju i wprowadzenia nowej zawartości w Marvel’s Avengers w 2021 roku. Do gry trafi dodatek z Wakandą i Czarną Panterą. DLC ma zadebiutować jeszcze tego lata lub nieco później. Wraz z Panterą do gry trafi jego główny oponent Klaw, którego będzie wspierać grupa popleczników.

Jeszcze w tym miesiącu gracze otrzymają między innymi Hawkeye’a i nowe misje fabularne. Później twórcy wprowadzą dodatkowe aktywności a także kostiumy inspirowane komiksowym uniwersum Marvela.

Marvel's Avengers

Co więcej, wszystkie dodatki będą udostępnione bezpłatnie, zgodnie z obietnicą dewelopera i Square Enix. Wczoraj z kolei do gry trafiła aktualizacja przygotowana na potrzeby konsol nowej generacji. Next-genowa wersja oferuje poprawioną oprawę graficzną i skrócone czasy ładowania.

Zobacz: Overwatch w 120 fps na Xbox Series X oraz S

Premiera Marvel’s Avengers miała miejsce we wrześniu 2020, ale dość szybko liczba graczy spadała do 4%. Sprzedaż gry nie zwróciła kosztów produkcji, przez co Square nie podaje oficjalnych informacji na temat liczby aktywnych graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię